?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
2016-01

[КИЕВ] Громадські слухання по встановленню сміттєспалювального заводу

Originally posted by lesyaorobets at Громадські слухання по встановленню сміттєспалювального заводу
 Ділки вже поставили сміттєспалювальний завод за 120 метрів від жилих будинків в районі КПІ (вул. Уманська ). За технічною документацією це підприємство щогодини спалюватиме 400 кг. твердих відходів (пластик, целофан, сміття і т.п.). Єдине, чого не вистачає для запуску заводу – позитивного висновку громадських слухань, які відбудуться цієї п’ятниці.

Закликаємо всіх киян прийти на громадські слухання і проголосувати проти зап…уску сміттєспалювального заводу. Проблема стосується не лише мешканців навколишніх будинків, які вдихатимуть 3,3 тони небезпечних для життя речовин на рік (захворювання на рак легенів; виникнення раку гортані та раку печінки; для вагітних жінок збільшення ймовірності виникнення вроджених вад в дітей). Якщо запустять цей завод, вже за півроку його «філії» повилазять в інших районах Києва, при чому за тих самих 120 метрів від жилих будинків.

Ти можеш:
1. Прийти на громадські слухання і проголосувати проти запуску сміттєспалюваного заводу (не забудь паспорт, голосують лише кияни!).
2. Запросити на ці громадські слухання максимальну кількість знайомих киян.
3. Поширити інформацію про подію через свої екаунти в соціальних медіа:
    - Зустріч Вконтакте
    - Подія в Facebook 

Ділки можуть просто підвести бомжів, які проголосують потрібен рішення. Наш найбільший аргумент - кількість громадян «проти». Кожен голос на вагу золота! Прийди на захист безпечного життя!

Дата: 1 жовтня 18.00
Місце: Київ, вул. Уманська, 33 (актова зала СШ№164)

Детальніша інформація та документи